Gegužės mėnesio varžybų rezultatai

Gegužės 28 dieną įvyko pirmosios „Pajūrio kartingai“ greičiausio kartingisto varžybos: Visi dalyviai buvo pasverti ir suskirstyti į 2 grupes pagal svorį. Tada kiekvienas važiavo po 2 kvalifikacijas: vieną palei įprastą trasos trajektoriją, o kitą visi kartingistai važiavo į priešingą pusę. Kad būtų įdomiau, klastingieji varžybų teisėjai viename posūkyje išpyle keletą litrų vandens. Į superfinalą patekę 6 greičiausieji turėjo po 2 kartus apvažiuoti specialiai varžybom įrengtą Joker ratą. Tą geriausiai pavyko atlikti Laurynui Maknavičiui, kuris, finale startavęs iš 4-os pozicijos, lenktynęs baigė 1-oje vietoje. Antrasis finišavo puikiai varžybose pasirodęs Leandras Stulpinas, o trečioje vietoje liko Juras Jurkus, kuris dėl nugaros skausmų Finale važiavo ne pilna jėga.
Kartingų varžybų nugalėtojui prie laimėtos taurės taip pat buvo įteiktas mūsų draugų www.alkatrasas.lt kvietimas 4-iems asmenims į nuotykių/pabėgimo kambarį (kurį visiems tikrai siūlome išbandyti).
Sekantis, Birželio mėnesio etapas numatomas – 25 dieną. Visus vaybų mėgėjus taip pat kviečiame išbandyti savo jėgas varžybose Šiaulių kartodrome, kurios vyks Birželio 18 dieną, 18:30.
Primename, kad pusė kitame mieste uždirbtų taškų sumuosis bendroje Klaipėdos įskaitoje.
Galerijos, kaip visada įkeltos į Facebook‘ą.