Registruokis į Gegužės mėn. varžybas!

Ką gi, nuo kartodromo atidarymo pradžios praėjus porai savaičių ir išgirdus apie 200 klausimų “kada varžybos?”, bandysime paorganizuoti mėgėjų varžybas…:)
Taigi, padangas svilinsim ketvirtadienį (05.28, 18:30), dalyvio mokestis – 12eur. Užsiregistruoti galite ir iš anksto, atsiuntus vardą ir pavardę SMS žinute ar paskambinus tel. 869996409.
Maksimalus dalyvių skaičius – 30.
Varžybų eiga: visi dalyviai trauks burtus (kartingo nr) ir važiuos 10 min. kvalifikaciją. Po I etapo lygiai pusė dalyvių keliauja į antrą etapą (pagal greičiausią ratą) ir vėl važiuoja 10 min. kvalifikaciją… Ir taip, kol liks 6 Greičiausi dalyviai, kurie FINALE varžysis jau Lenktynių režimu ir turės papildomai apvažiuoti Joker ratus (apie juos paaiškinsime prieš varžybas, nes tada bus lengviau paaiškint nei per feisbuka ;).
“Ar bus prizų?”, jus paklausite? Tai ne!
3 nugalėtojai pergalės šampę galės gerti iš taurių, kurias įteiksime prizininkams. Taip pat bus ir varžybų rėmėjų prizų, apie kuriuos informuosime artimiausiu metu…
P.S. ir Redbull merginos žadėjo aplankyt mus bei įpūst visiems dalyviams energijos bei motyvacijos ne tik su savo nemokamais energetiniais gėrimais, bet ir grožiu 🙂 Tai gal jau nebegalvok, spausk GOING, kvieskis draugus, sharink post’a, slifuok trajektorijas trasoj ir STAY TUNED for more info!!! 🙂